Spievankovo

Spievankovo

Zábava s pesničkami a zaspávanie s rozprávkami.
Predstavujeme Vám jedinečné TvojeSpievankovo, ktoré umožní vám a vaším deťom pridať sa k Spievanke a Zahrajkovi a naspievať vlastné verzie pesničiek od Spievankova. Okrem toho vám funkcia NočnáLampa ponúka prostredníctvom tradičných rozprávok pomoc pri uspávaní najmladších členov rodiny.

TvojeSpievankovo je zábava, oddych a zážitok
Spolu s vašimi deťmi sa staňte hviezdami koncertu tých najlepších skladieb Spievanky a Zahrajka. Naspievajte obľúbené pesničky a výsledok zdieľajte s Vašou rodinou a známymi. Stačí vám iPhone, iPad tablet alebo iPod bez ďalších prídavných zariadení a môžete si s deťmi pripraviť domácu koncertnú šou. Máte jedinečnú príležitosť meniť pomer hlasitosti spevu vášho dieťaťa ku spevu Spievanky so Zahrajkom. Aj bez prístupu k internetu, vo vlaku, v čakárni u lekára, na letisku, jednoducho všade, kde sa práve nachádzate, zabavte svoje dieťa a prehrávajte pôvodné videoskladby ako z dvd. V záplave cudzojazyčných aplikácií sa o vašu priazeň uchádza prvé interaktívne TvojeSpievankovo. Môžete ho aj darovať, je to ideálny darček pre dieťa vo vašej rodine!
NočnáLampa zaspáva s celou rodinou. Spoločne si vyberte rozprávku a vydajte sa na dobrodružnú a zábavnú cestu do čarovného sveta. Bude to iba na vás, kedy lampa zhasne a rozprávanie sa ukončí.